Návod na The Punisher

punisher_cover Žánr: Third-person shooter
Datum vydání: 16.1.2005
Výrobce: Volition, Inc.
Distributor: THQ
Licence: Plná hra
Platforma: PC, PS2, XBOX 360, Mobile
Engine:
Série:Seznam misí
Návod
Gameplay
   Crackhouse
Yes
Yes
   The chop shop
Yes
Yes
   Luckys bar
Yes
Yes
   Central ZOO
Yes
Yes
   Greys funeral home
Yes
Yes
   Gnucci estate
Yes
Yes
   Pier 74
Yes
Yes
   The Igor Baltiysky
Yes
Yes
   Castles apartment
Yes
Yes
   Grand Nixon island
Yes
Yes
   Fisk industries
Yes
Yes
   Pier 74 revisited
Yes
Yes
   Meat packing plant
Yes
Yes
   Stark towers
Yes
Yes
   The Takagi building
Yes
Yes
   Rykers island
Yes
YesTipy & triky


Rychlé zabytí (Q)
Rozhodně se nevyplatí podceňovat sílu tohoto způsobu likvidace nepřátel. Nachází-li se v naší těsné blízkosti, je to kolikrát mnohem efektivnější, než salva kulek. A to nemluvím o ladnosti s jakou se Punisher do nejednoho způsobu likvidace vrhá.

Živý štít (E)
V prostorách s vyšší koncentrací protivníku není na škodu zvážit možnost využít jednoho z nich jako štítu. Sice ztrácíme na hybnosti, ovšem je to vyvážené téměř neprůstřelným štítem.

Šílenství (Tab)
Pokud máme naplněnou staminu, můžeme aktivovat tento mód, v němž se nám zpomalí vnímání času, a stáváme se nezastavitelným strojem na zabíjení.

Osoby s důležitými informacemi
Ve hře můžeme narazit na celou řadu gaunerů označených lebkou nad svou hlavou. Výslechem těchto osob se můžeme dostat k řadě důležitých informací. V místech, kde se tito lidé pohybují, bývají povětšinou i speciální místa k obzvláště nevybíravému výslechu.

Výslech
Poté, co chytíme nějakého gaunera, jej můžeme okamžitě začít vyslýchat ručně (opětovně zmačknout E) nebo jej nejprve dotáhneme k místu speciálního výslechu. Naším cílem v obou případech je po dobu 3 vteřin udržet ukazatel v optimálním rozmezí užité síly. Přitom je zapotřebí brát v potaz i jistou výdrž, tedy nenápadný horní ukazatel vyjadřující kolik toho dotyčný ještě snese.

Doplňování zdraví
Hra přistupuje k doplňování zdraví vlastním neortodoxním způsobem. Ukazatel zdraví se zvýší pokaždé, když některého gaunera zlomíme při výslechu. A je naprosto jedno, zda jde o běžného pěšáka či osobu s podstatnou informací. Zdraví dostáváme za všechny, jen u těch s lebkou nad hlavou je ho výrazně více. Dalším způsobem doplnění je ještě promluvit si s civilisty.