The Punisher – The Takagi building gameplayYakuza již napáchala až příliš škod, nadešel tedy čas navštívit Takagiho sídlo. Hned po příchodu do restaurace narážíme na několik týpků, co nás ani náhodou nehodlají pustit dále. Přichází první přestřelka, po níž nám zůstane v rukách šatnář. Toho po několika ranách roletou opouští bojové odhodlání a v rámci záchrany vlastního života neváhá zradit přítele. Ten se právě nachází na toaletách, kam nás také zlomený gauner dovádí. A zatímco řeší otázky superhrdinů, máme prostor v poklidu zamířit. O Yasukeho se na toaletách samozřejmě můžeme postarat i bez cizí výpomoci. V takovém případě je však potřeba počítat s nutností zachránit rukojmí. Nerozptýlený Yasuke pohotově popadá dívku vycházející z vedlejších toalet, čímž nám komplikuje život. Tuto dívku je zapotřebí zachránit, abychom se při rozhovoru s ní dozvěděli o Takagiho setkání se společníky ve vedlejší místnosti.

Tématem setkání není nic menšího, než naše maličkost. Takagi si je vědom selhání svého plánu. Punisher sice vyhladil rodinu Gnucciů i Rusy, ovšem zároveň citelně oslabil i jeho organizaci. S tím je zapotřebí něco udělat, tedy alespoň to do tohoto okamžiku měl v plánu. Místo velkolepých plánu je náhle nucen prchnout do svého apartmá. Po vystřílení společníků jej můžeme zahlédnout, jak uniká výtahem v mezipatře. Vydáváme se tedy po schodech dále, abychom se pokusili najít způsob, jak obejít bezpečnostní protokol výtahu. Odpověď na tuto otázku získáváme záhy v prostorách diskotéky. Jak se zdá, tak výtah mohou zpřístupnit pouze příslušníci bílých komand. No, nedá se nic dělat, je zapotřebí vyrazit nějakého najít. Za barem se dveřmi protáhneme do kuchyně, následně proběhneme jedním skladem a v druhém za zavřenými dveřmi najdeme krčící se dívku. Od níž se dozvíme de facto to samé, co od vyslýchaného gaunera. Cesta do horního apartmá vede jen přes Takagiho soukromý výtah, k jehož zpřístupnění je zapotřebí někoho od bílých komand.

Jelikož z tohoto skladu nikam jinam nevede cesta, tak nám nezbývá nic jiného, než se vrátit zpět do prostor diskotéky. Tím se ale není potřeba nějak frustrovat, jelikož mezitím byl vyhlášen poplach a k naší pozici míří nejedno bílé komando se svým týmem. Hned v další místnosti tak dostáváme příležitost přimět jednoho ke spolupráci. Příslib otevření výtahu však automaticky neznamená výhru. Ještě musíme dotyčného dostat k výtahu, což nám ostatní příslušníci Yakuzy rozhodně nehodlají nijak usnadnit. Klidně se tak může stát, že o spolupracující komando přijdeme a budeme si muset cestou obstarat poslušnost jiného. Zkrátka se to chce zaměřit na návrat k výtahu a na nic jiného kolem nehledět. Snažit se vyčistit prostor diskotéky by byla marná snaha. Zástupy nepřátel jsou v tomhle ohledu nekonečné.

Bezpečnostní systém apartmá nás dovede do samého srdce Takagiho říše. Ten na nás již čeká s dost neobvyklým přáním. Takagi těžce nese ztrátu kontroly nad svou organizací. Jediný důvod, proč má ještě nějaký vliv je Jigsawova současná adresa. Tou je vězeňská cela na ostrově Rykers. Avšak to se má velice záhy změnit. Plány na jeho osvobození jsou v plném proudu a až bude volný, bude Věčné slunce jeho. Takováto potupa je pro Takagiho nepřípustná. Zvyky jeho předků mu tedy velí opustit tento svět ostřím katany. A pokud se mu rozhodneme vyhovět, jeho osobní stráž nijak nezasáhne. Ba naopak, po Takagiho stětí rituálně opouští svět se svým pánem. Dostáváme tak trochu prostoru vyslechnout přítomného gaunera. Od něj se dozvídáme o zámku tajné chodby v Takagiho kanceláři.Ta je však uzamčena.

Není tedy důvod na cokoliv čekat a vyrazíme pro potřebný klíč. Vrátíme se do místnosti s vitrínami, tou rovně proběhneme do jídelny. Z jídelny stále rovně zamíříme do kuchyně, kde zatočíme doleva. Zde na stolku najdeme klíč od Takagiho kanceláře, jíž najdeme přímo proti místnosti, v níž se nacházíme. Během celého tohoto putování nemá smysl nějak řešit přibíhající gangstery. Jelikož jich je neomezená zásoba, tak se postaráme jen o ty, co nás bezprostředně ohrožují a co nejrychleji míříme do kanceláře. V té bez váhání aktivujeme odemčení tajných dveří. Ty se nacházejí za obrazem poblíž výtahu. Ovšem k jejich odemčení dojde až za dlouhé 4 minuty. Ty je potřeba nějakým způsobem přežít. A je jedno, zda se usadíme na nějakém přehledném místě či se budeme pohybovat mezi jednotlivými místnostmi. Jedinou podmínkou je ustát tlak Yakuzy, než uplyne odpočet času.

Následně pak najdeme zmíněný obraz a otevřeme průchod do tajné chodby. Zde si je zapotřebí dát pozor na kulomet na konci chodby, který nás nutí k přesunu použít přilehlých kanceláří. Těmi se bezpečně dostaneme do zad kulometčíka a postaráme se o poslední překážku dělící nás od kordonu policistů. I když to není dvakrát příjemný pocit si nechat nasadit želístka, je to jediná cesta, jak se dostat do státní věznice Rykers. Jigsawe boj se, kuna má namířeno do kurníku.