The Punisher – Stark towers gameplayTajemný Jigsaw začíná dostávat jasnou tvář. Za tou se skrývá dávný nepřítel, o němž jsme si mysleli, že je mrtvý. John Saint zavraždil naší rodinu, za což si vysloužil prohození oknem. To přežil, ovšem za cenu pořezání obličeje. To je také důvod, proč se mu začalo říkat Jigsaw. A ten využil oslabení vlivu Takagiho, aby převzal kontrolu nad jeho organizací. Věčný úsvit nyní využívá na své cestě za pomstou. K té hodlá využít každé příležitosti, proto také chystá velkou akci. Zítra jeho lidé provedou frontální útok na Stark industries. Jigsaw chce technologii Ironmana, čemuž je zapotřebí zabránit. To ovšem nebude nijak snadné, jelikož Frank Castle nepatří zrovna mezi oblíbence Tonyho Starka. Jedinou možností je stát se běžným turistou a vyčkat, co se kde semele. Od průvodkyně se dozvíme něco málo informací o nejúspěšnější technologické firmě Ameriky a pak již rychle do práce. Znějící alarm jasně předurčuje přicházející trable.

To se vzápětí prokazuje příchodem gaunera, co za sebou nechává mrtvoly dvou vědců. Další v pořadí by měla být i skupinka turistů. To je chvíle převzít iniciativu a u dveří si na tohoto gaunera počkat. Nyní se nám otevírá přístup do laboratoří, kde poutá pozornost laser. Ten je přímo ideální k přemluvení gaunera ke spolupráci. A když má u sebe takovou pěknou vysílačku, není od věci si ji přisvojit. Hned co získáme potřebný kód, dostáváme nepříliš potěšující zprávy. Yakuza obsadila klíčové části budovy a s největší pravděpodobností právě krade Starkovi technologie. Není tedy důvodu otálet. Chodbami turistické trasy se dostáváme až k restauračnímu zařízení. Nad otevřeným prostranstvím hrozivě poletuje vrtulník. Ten nás však v tuto chvíli nemusí zajímat, naším cílem je vyčistit prostranství pod námi. K drobné čistce lze využít sniperku, ovšem po prvním výstřelu míří gauneři do úkrytů, takže nám stejně nezbyde nic jiného, než po žebříku slézt dolů.

Po čistce travnatého prostranství dojdeme k rohu budovy, kde se nachází žebřík na střechu výzkumných laboratoří. V tento moment si nás začne všímat vrtulník, čímž se není potřeba nijak znepokojovat. Stačí jen urychleně doběhnout k průlezu a vrhnout se do čistky laboratoří. To si samozřejmě žádá spousty munice, takže není na škodu doplnit stav v nějaké té uzamčené zbrojnici. Tedy spíše v boxu s municí. Přístupové kódy nám ochotně prozradí gangster v laboratoři na testování pohonné jednotky. Její plamen se zdá být velmi účinnou motivací ke spolupráci. Dostatek munice máme, tak se můžeme vrhnout do přestřelky v kontrolní místnosti. Několik členů ochranky se zde snaží znovu získat kontrolu nad bezpečnostním systémem. K tomu by se jim hodilo vědět, jak se Yakuze podařilo systém nabourat. Ochotně tedy využíváme ozubených kol, abychom získali potřebné informace. A jak se zdá, k znovu nahození systému stačí provést jeho restart.

Velitel ochranky je za naši výpomoc vděčný, což dává najevo nabídnutím své zbraně. Zda ji přijmeme nebo ne záleží čistě na každém. Ale tak či onak je zapotřebí dokončit svou práci. Další kroky tak vedou mezi kancelářské kóje. I zde je zapotřebí se vypořádat s tvrdým odporem a přes dvojici takovýchto místností si proklestit cestu k chodbě, která nás dovede zpět k prostorám restaurace. A ani tentokrát tu nesmí chybět vrtulník, o nějž je potřeba se konečně postarat. Optimální se zdá nejprve zlikvidovat dvojici střelců na jeho palubě. K tomu krom zbraně, jíž máme u sebe, lze využít sniperku ležící na lavičce. Bez nepříjemné palby tohoto odstřelovače s granátometčíkem je mnohem snadnější doběhnout k protějšímu kontejneru, o něž je opřena bazuka. Tu je ideální posílat do otevřených dveří na nově naloženou osádku střelců. Při snaze sestřelit vrtulník si je navíc potřeba dávat pozor na gaunery přicházející z chodby v restauraci.