Zoo2: Animal Park

Zoo2: Animal Park cover   Žánr: MMO
Datum vydání: 27.3.2018
Výrobce: upjers, King Art Games
Distributor: Google Play, App Store
Licence: Free to play
Platforma: Browser, Android, iOS 

Hrát

Budovatelské strategie všech možných žánrů se odjakživa těšily velkému zájmu hráčů. A je úplně jedno, zda šlo o budování dopravního impéria, zábavného parku nebo třeba zoologické zahrady. Není se tak čemu divit, že vývojářské studio Upjers GmbH právě na tomto žánru postavilo svou existenci. A díky svému osobitému ztvárnění si získali hry tohoto studia své věrné hráče. Když se začneme konkrétně bavit o budování zoologické zahrady, většině se spíše vybaví kousek pojmenovaný My Free Zoo. Avšak již nějakou dobu není jedinou zoologickou zahradou v portfoliu upjers. Zoo2: Animal Park se v mnohém svému předchůdci podobá, avšak svým stylem vsází více na jednoduchost, takže si dozajista zaslouží pozornost i těch, co již My Free zoo hrají.

Ale hezky od začátku. Do děje vstupujeme v okamžiku, kdy zemřela teta Bětka. Jejímž velkým snem bylo vybudovat prosperující zoologickou zahradu. Toho se jí bohužel již nepodařilo dosáhnout, je tak na nás a našem dědečkovi se pokusit její sen zrealizovat. Zoo2: Animal Park nás hned v úvodu staví před náročnou výzvu. Starosta města má s pozemkem, na němž stojí naše Zoo jiné plány. Ale jelikož chce být férový, dává nám příležitost ukázat její potenciál. Pokud během následujících 48 hodin dokážeme přivést alespoň deset návštěvníků, podpoří naši snahu splnit Alžbětino poslední přání.

Cíl je tedy prostý, zvelebit svou Zoo do trochu použitelné formy. Urychleně stavíme nějaký ten výběh, pořizujeme domácí zvířectvo a sázíme nějakou tu okrasnou květinu. S trochu snahy se během daného ultimáta daří přilákat dostatek lidí a Zoo může zůstat. Důvod k oslavě to však stále není. K vytvoření vyhledávaného skvostu zábavy je ještě hodně dlouhá cestu. Tu nám zpříjemňuje propracovaný příběh, jenž nás vede formou questů k zdokonalování své zoologické zahrady. Zatímco v počátku si budeme muset vystačit s nějakým tím králíkem, kozou či koněm, postupně nám přibývá celá řada exotických zvířat.

Stavíme tak nové výběhy, ty vybavujeme koryty s jídlem, napajedly, chybět nesmí ani nějaké ty hračky či dekorace. Jednotlivé výběhy v Zoo2: Animal Park musíme propojit vhodnou cestu, jíž by ideálně měly lemovat květinové záhony, keře, stromy, lampy či lavičky. Rozhodně by jsme neměli zapomenou ani na odpadkové koše a toalety. A samozřejmě příjem financí. Krom vstupného je příjemným zdrojem peněz prodej občerstvení a reklamních předmětů. Zkrátka se musíme postarat, aby se návštěvníci u nás cítili dobře a bezváhání utratili své těžce vydělané peníze.

A nejlepší cestou jak toho dosáhnout jsou šťastná a spokojená zvířata. Těm je potřeba věnovat nějakou tu péči. Pravidelně je krmit, čistit jim výběhy a starat se o jejich zábavu. Za odměnu se po nějaké době zpřístupní chovatelské centrum, díky němuž budeme moci do své zoo přivést mláďata. A co si budeme povídat, ty jsou velkým lákadlem pro nové návštěvníky. Když se to vše zabalí do líbivé 3D grafiky, je Zoo2: Animal Park nenáročnou zábavou pro dlouhé večery.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *