The Punisher – Meat packing plant gameplayPřístav očividně není jediným místem, kterého se Yakuza pod novým vedením snažila zmocnit. Stejný scénář se v tento okamžik opakuje i v masokombinátu, který jak jsme již dříve zjistili, funguje jako laboratoř. Nedá se tedy nic dělat, jdeme si udělat drobnou zastávku, než se našemu informátorovi podaří zjistit něco o pravé identitě tajemného Jigsawa. I na něho nakonec dojde, ale v tento moment je zapotřebí zachránit nic netušící zaměstnance masokombinátu uvězněné v přestřelce dvou gangů. Záchrana pěti rukojmí je také v tuto chvíli naší prioritou. První můžeme vidět hned v následující místnosti, kde krom civilisty Yakuza drží i jednoho gaunera z rodiny Gnucci. Ač to není priorita, snažíme se udržet při životě i jeho. Přeci jen by mohl mít nějaké užitečné informace o záměrech Yakuzy. A když ne to, tak snad alespoň bude vědět, na koho se obrátit.

Přeci jen o tomto místě toho příliš nevíme a jakékoliv zaváhání by mohlo stát rukojmí život. I když zachránit úplně všechny je zřejmě nadlidský úkol. Ve chvíli, kdy procházíme dveřmi do dalších prostor, padá k našim nohám zastřelené rukojmí. Záchrana tohoto muže nejspíše nebyla v lidských silách, avšak je tu ještě další rukojmí, jemuž pomoci lze. Likvidací jeho pronásledovatelů však práce ani zdaleka nekončí. Vrata vedoucí do další části kombinátu jsou v tuto chvíli zavřená. Je tedy zapotřebí najít člověka, jenž nám je může pomoci otevřít. V tomto ohledu nám nahrává do karet vyhrocená nevraživost, kdy jsou pohrobci Gnucciů ochotni přistoupit na spolupráci. Tedy alespoň ve vysílačce, v okamžiku, kdy nám otevřou, se můžeme soustředit jen na výrobu spousty mrtvol. Po levé i pravé straně zde máme dveře do mrazáků s půlkami dobytka. V každém z nich následně najdeme menší sklad, kde jsou zadržována zbylá dvě rukojmí.

Jejich záchranou se při návratu do místnosti s vysokozdvižným vozíkem objeví jeden ze zaměstnanců kombinátu a spuštěním žebříku nám zpřístupní další cestu. Tímto opouštíme prostory porážky a míříme mezi stroje na zpracování. Zde se postupně prokousáváme mezi výrobními linkami s balíčky masa. To nás dování až do haly s vysutými lávkami. Její význam spočívá v nutnosti zachránit v kanceláři rukojmí, abychom si zpřístupnily jedny s vrat vedoucí do další části budovy. A jelikož se zde nachází spousta strojů na zpracování, byl by hřích nějakého nevyžít k získání informací. Nejprve se budeme zajímat o možnost přijít k nějakým zbraním, což nás navede ke skrytým dveřím na nakládací rampě. O malounko později dostáváme do rukou gaunera, jemuž pokládáme drabet praktičtější otázku. Přeci jen by si neškodilo ověřit své podezření a optat se na důvod aktivit Yakuzy v masokombinátu. A dle očekávání jde o snahu převzít kontrolu nad výrobou drog.

Za stroji najdeme průchod do skladovacích prostor, kde se po úklidu můžeme zastavit doplnit munici ve skryté zbrojnici, o níž jsme se před chvílí dozvěděli při výslechu. V tuto chvíli jsme jen kousek od svého cíle. S úsměškem na tváři si vyslechneme poznámku, že nebudeme žít dostatečně dlouho, abychom laboratoř našli, za což dotyčné gaunery odměníme sprškou olova. Obdobným způsobem se vypořádáme i s dalšími gaunery na chodbě vedoucí až k samotné laboratoři. V tuto chvíli již stačí jen poslední čistka ke zdárnému odškrtnutí tohoto úkolu ze seznamu povinností.