Jazz Jackrabbit: Holiday Hare 1995

Jazz Jackrabbit cover Žánr: Plošinovka
Datum vydání: 28.09.1995
Výrobce: Epic MegaGames
Distributor: Epic MegaGames
Licence: Abandonware (Datadisk)
Platforma: PC
Série: Jazz Jackrabbit

Rok se sešel s rokem a Jazz Jackrabbit o sobě opětovně dává vědět v samostatně spustitelném datadisku. Avšak na nějakou velkou porci nových epizod se raději netěšte. Tento přídavek v podstatě nabízí pouhopouhou jednu vánoční epizodu. V ostatním se nijak neliší od loňského Holiday Hare 94. Hráč tady najde šestici epizod z původní hry, doplněné o nové 3 epizody, jenž vyšly v již zmíněném prvním datadisku.

Zcela nové vánoční dobrodružství zavede Jazze v uvozovkách na pouhé dvě planety po dvou levelech. První planeta je laděna do vánoční atmosféry. Zasněženou krajinku zdobí povalující se sušenky, perníčkové a chybět nemohou ani lízátka. Uzpůsobeny samozřejmě jsou i předměty, které Jazz sbírá. Pro tentokrát se vývojáři rozhodli vsadit na pytel s dárky. Na této zasněžené planetě změříme síly s potácejícími se myškami. Při designu druhé planety se vývojáři inspirovali oblíbenou stavebnicí Lego. Celý svět je seskládán s notoricky známých kostiček, při jehož procházení narazíme na nejedno útočící letadélko.

Princip hry zůstává naprosto stejný jako v původním Jazz JackRabbitovi. Zvolená obtížnost předurčuje čas a množství zdraví, které dostáváme k dispozici pro pokoření úrovně. Zdraví si lze doplňovat konzumací mrkví a nechybí ani skrytý level. Co se arzenálu týče, má Jazz k dispozici prověřený blaster, jenž si postupně vylepšíme o účinnější munici používanou již v původní hře. Pro někoho může být zklamáním absence závěrečného bosse.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *