Piknik Slovo

Piknik slovo cover Žánr: Logická
Datum vydání: 21.07.2017
Výrobce: APNAX Games
Distributor: Google Play, App Store
Licence: Free to play
Platforma: Android, iOS

Existuje vůbec nějaké vhodné řešení, která nám nabídne spoustu zábavy pro dlouhé chvíle a zároveň dokáže nabídnout i nějakou tu přidanou hodnotu? Správnou odpovědí na tuto otázku jsou dozajista hry řadící se do kategorie logické. Ty nás nutí nad řešením hádanky přemýšlet, čímž si upevňujeme intelekt. V případě hry Slovo Piknik si navíc značně rozšíříme slovní zásobu při řešení několika stovek zapeklitých úrovní.

Ve své podstatě jde o velice jednoduchou hru, kdy nám je nabídnuto několik písmenek, z nichž je zapotřebí složit určitá slova. Toho celkem snadno docílíme pomocí prstu, jímž jednotlivá písmena spojíme. Na první pohled nám tak Piknik může připadat jako snadná oddechovka, avšak jak velice záhy zjišťujeme, využít všech písmen pro složení potřených slov není žádná sranda a značně to potrápí naše mozkové závity. A to nemluvím o frustraci, kdy po dlouhosáhlém přemýšlení složíme dohromady nějaké slůvko a ejhle, ono nám nezapadá do řešení tajenky.

Není tak nikterak neobvyklé na některé úrovni zakysnout a nedokázat se přes ni přenést. V takovém okamžiku přichází ke slovu nápověda. Kolikrát nám bude stačit jednoduše změnit úhel pohledu a zamícháním písmenek do správné kombinace dostat tu správnou inspiraci. Další variantou je daný level sdílet s přáteli a doufat, že budou ochotni potrápit šedou kůru mozkovou při hledání odpovědi. Avšak při řešení těch nejzapeklitějších slovních spojení nám nezbude nic jiného, než využít služeb ikonky žárovky. Ta nám za 70 zlaťáků doplní počáteční písmeno hledaného slova, což s trochou štěstí dopomůže k tomu, aby se nám rozsvítilo.

A pokud ne, můžeme si za dalším 70 zlaťáků zpřístupnit další a další písmena. Jediným zádrhelem je značně omezený přísun zlaťáků. Ty si lze vytočit na kole štěstí v rámci denního bonusu či vyřešením slov označených hvězdičkou. Posléze nějaké ty zlaťáky získáme sdílením na facebooku nebo sledováním reklamních videí. Piknik Slovo je zkrátka postaven na modelu Free to play. Tedy dostupný všem hráčům zcela zdarma a je jen na každém, zda zainvestuje reálné peníze do nákupu zlaťáků, což mu otevře mnohem více volnosti pro využití nápovědy.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *