Jazz Jackrabbit 2 – The Christmas Chronicles

Jazz Jackrabbit 2 - The Christmas Chronicles cover Žánr: Plošinovka
Datum vydání: 25.11.1999
Výrobce: Epic MegaGames
Distributor: LK Avalon, Project Two Interactive
Licence: Datadisk
Platforma: PC
Série: Jazz Jackrabbit

Rok se sešel s rokem a na trh míří další vánoční speciál Jazze Jackrabbita. I když je potřeba konstatovat, že se nejedná o plnohodnotné nové pokračování. The Christmas Chronicles je v podstatě vylepšenou verzí Holiday Hare ’98, který vyšel exkluzivně jen ve Spojených státech. Hra nám tak nabízí vánočně laděnou epizodu o třech delších levelech.

Poletující vločky, sněhuláci a nekončící příkrov sněhu, dobarvuje ještě trojice svátečně naladěných nepřátel. Želví krunýř zdobí světýlka a ať pozemní či létající ještěři si vzali červeného kulíška. V závěru nás samozřejmě čeká souboj s ďábelským bossem.

Po obsahové stránce zkrátka tato předělávka ničím nepřekvapí. Oproti Holiday Hare na hráče čeká lehce poupravený engine použitý v předchozím datadisku The Secret Files. Nejcitelnější změnu tak tvoří přidání třetího hratelného charakterů, Jazzovi sestry Lori.

The Christmas Chronicles měl být původně vypuštěn ve všech Evropských státech, avšak krátce před vydáním hry zkrachoval vydavatel Project Two Interactive. Hra tak nejprve v lokalizované verzi vyšla pod křídly LK Avalon v Polsku. Až následně se ve značně omezeném nákladu objevila i v Evropě.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *