SiN: Wages of Sin

SiN: Wages of Sin cover Žánr: First-person shooter
Datum vydání: 26.2.1999
Výrobce: 2015, Inc.
Distributor: Activision
Licence: Datadisk
Platforma: PC, Mac
Engine: Quake II
Série: SiNPo zmizení Elexis Sinclairové se vrátil život ve Freeport City do zajetých kolejí. Blade po několik let v rámci svého destrukčního řádění udržuje ve městě pořádek, což se má však každým okamžikem změnit. Uprostřed krkolomné honičky jej J.C. informuje o pozorování mutantů. To se sice Bladovi zdá nemožné, ovšem nehodlá nic riskovat a míří na udané místo. A jak se záhy ukazuje, někdo po celé ty roky pokračoval ve výzkumu Elexis v touze vytvořit super mutanty schopné ovládnout celé město. Pátrání po zdroji nakonec navádí Blada k mafiánskému bossovi Giannimu Manerovi. Ten na troskách SinTeku vystavil své vlastní impérium. A v tuto chvíli je Blade jediný, kdo jej ještě zmůže zastavit. Při honbě za Manerem budeme muset absolvovat cestu městskými kanály, vrátíme se do opuštěného metra, abychom se v tajných laboratořích dozvěděli o unesené dívce.

Manero musí chvíli počkat, další kroky vedou k letitému informátorovi, jenž nás směřuje do nedaleké budovy. Avšak dívka již byla odvedena na nákladní loď kotvící na nejstřeženějším místě ve městě. Krom svalů tak musíme zapojit i notnou dávku důvtipu, na níž jsme si zvykli již v původní hře. Datadisk Wages of Sin přináší mnoho starých známých, avšak i nějaké ty nové nepřátele. Cestou za záchranu města budeme muset porazit nejednoho nájemného žoldáka či nové druhy mutantů. Krom již zmíněných míst se podíváme i do muzea umění, v němž se marně pokusíme zamezit krádeži největšího diamantu světa. Pronásledování pachatele nás následně dovede do Manerova království. Přes prostory kasina, střešního apartmá se tak dostáváme hluboko pod zem, kde Manero oživil svou mutantí armádu. Další boj o budoucnost deseti miliónů lidí je na spadnutí.

Ač v datadisku roli hlavního padoucha přebral zmíněný Gianni Manero, tak v celém Wages of Sin najdeme nespočet odkazů na Elexis Sinclairovou. Ta se stala pro mutanty žijící v podzemí modlou, jíž vystavili obří sochu. Její sošku najdeme i v trezoru kasina a obří foto i s osobním věnováním visí v osobních komnatách nového padoucha. Zkrátka celý datadisk v náznacích ukazuje na Elexis, s jejímž návratem se bezpochyby počítalo. O tom svědčí i samotný konec s chybějícím kontejnerem U4. Elexis je stále někde tam venku a vyčkává na svou příležitost.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *