Prehistorik Man (Game Boy)

Prehistorik Man cover Žánr: Plošinovka
Datum vydání: 12.12.1995
Výrobce: Titus Interactive
Distributor: Kemco, Titus Interactive
Licence: Plná hra
Platforma: Game Boy
Série: Prehistorik

Pozornějším dozajista neunikne, že pod tímto názvem se Prehistorik vrátil již na konzolích Super NES. Avšak co si budeme povídat, kapesní Game Boy touto dobou má již nějaký ten křížek na hrbu, což sebou nese značná omezení. Máme tu tak naprosto odlišnou verzi Prehistorik Mana, jenž svým stylem vychází z druhého pokračování.

A jak jinak, i tentokrát se vtělíme do kůže jeskynního muže, který se oděn v kůži a vyzbrojen kyjem vydává za tím nejdůležitějším, lovem potravy. Během svého putování deseti úrovněmi se musíme vypořádat s nástrahami terénu, v němž se pohybují klasičtí nepřátelé ze zástupců zvířecí říše. Při přeskakování různých proláklin a bodáků si tak musíme dávat pozor na pavouky, medvědy, tygry, dinosaury, vosy, papoušky či příslušníky znepřáteleného kmene. Přitom při pokoření každé druhé úrovně nás čeká souboj s bossem.

Chybět samozřejmě nemůže tolik typický sběr všemožného jídla a ochuzeni nejsme ani o písmenka slova BONUS. Za to jsme odměněni bodovým přídělem, stejně jako za likvidaci nepřátel. K tomu nám slouží léty osvědčený kyj, jenž v průběhu nahradíme účinnější palicí nebo sekyrkou. Pro zpestření si pro nás Prehistorik Man připravil i osvědčené rogalo.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *