Heavy Metal Machines

Heavy Metal Machines cover Žánr: Akční MMO
Datum vydání: 31.01.2017
Výrobce: Hoplon Infotainment
Distributor: Hoplon Infotainment
Licence: Free to play
Platforma: PC

Hrát


Apokalyptická vize budoucnosti rozhodně nemusí být pouhou sci-fi. Stačí malý okamžik, aby svět, jak jej známe zanikl. Veškeré společenství se scvrklo na bojové arény, šílený masakr protivníků všeho druhu. Boj o přežití není pro žádné padavky. Kdo chce přežít další den, musí sešlápnout plynový pedál k podlaze a vyrazit vstříc neúprosné destrukci. Jakožto součást čtyřčlenného týmu dostáváme jediný úkol, zmocnit se bomby uprostřed arény, jíž následně dopravíme do protivníkovi základny.

K dosažení tohoto cíle je potřeba trocha té zručnosti a zejména potom spolupráce. V Heavy Metal Machines se nám do rukou dostávají tři třídy vozidel. Přepravní vozy jsou rychlé a jejich jediným účelem je se co nejrychleji zmocnit bomby. Poté nastává to pravé rally smrti ve snaze ji odtáhnout k základně. Přitom jedinou jistotou, jíž máme, je neúnavný zájem soupeře. Ten se nám všemi silami bude snažit bombu vyrvat. Pod vydatnou palbou nám dozajista přijde vhod výpomoc podpůrného vozidla. Jeho speciální schopností je opravovat vozidla spoluhráčů. Poslední typ aut tvoří stíhači. Jejich výdrž a palebná síla je přímo stvořena k pronásledování nepřátel.

Krom po zuby ozbrojených soupeřů se je zapotřebí poprat s nástrahami arén. Metal God, Temple of Sacrifice a Cursed Necropolis si pro nás nachystaly specifické podmínky. Připravit nás o cenné body zdravý mohou lávová pole, drtiče, pásy měnící směr i rychlost atd. Narazit můžeme i na různé nástrahy, jejichž cílem je nás připravit o bombu. Hráč, jenž jí má v držení je nucen absolvovat tuto trasu celou. Jeho pronásledovatelé mají výhodu v tom, že mohou využívat nespočtu zkratek. To dává hře svižné tempo a adrenalinovou atmosféru. Tým, jemuž se podaří třikrát dopravit bombu do soupeřovi základny získává vavříny vítězství.

Za absolvované bitvy obdržíme adekvátní příděl bodů a slávy. Body slouží k postupu do další úrovně, čímž se nám v Metal pass odemykají zajímavé odměny a vylepšení. Získanou slávu využívá Heavy Metal Machines jakožto platidlo v obchodě, kde si postupně můžeme pořídit zajímavější vozítka, různé grafické a vizuální prvky atd. Zkrátka ani v této hře nejsme ochuzeni o možnost si svůj stroj vytunit k obrazu svému. Když se k tomu ještě přimíchá pořádná heavy metalová hudba, máme tu neotřelou MOBA hru plnou spálených gum a šílených turnajů.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *