Soldier of Fortune – White Rabbit, part 2 gameplayJak snadné by bylo v tuto chvíli stisknout spoušť a postarat se o jednoho diktátora. Ovšem v sázce je budoucnost světa, takže nezbývá nic jiného, než se prostřílet až do paláce a vyzpovídat generála. Nejprve se však postaráme o dvě dvojice stráží, mezi něž se připlete i civilista. Ten na střelbu reaguje úprkem do jakéhosi skladu. Do něho nám otevře přístupová vrata, takže se jen stačí postarat o místní ozbrojence. Avšak také se může stát, že tento civil schytá kulku během přestřelky. V tomto případě je potřeba k vratům dojít a stisknout tlačítko po pravé straně. Jelikož je branka z této místnosti zamknutá, je zapotřebí najít jinou cestu. Za tu poslouží tolik osvědčené bedny. Vyskáčeme po nich až k mřížce ventilace, o níž se postaráme a protáhneme se do garáže s tankem. Pod ním lze nalézt neprůstřelnou vestu a granáty.

Dveřmi se dostaneme na prostranství se strážní věží. A právě ta je naším současným cílem. Po zabezpečení okolí vylezeme na věž, kde se nachází tlačítko od vstupu do tunelu. Tím se protáhneme na nádvoří se spoustou beden. Zde si je zapotřebí dát pozor na odstřelovače po levé straně. Ti jsou paradoxně mnohem nebezpečnější, než tank, který vzápětí dorazí. Jednoho by až překvapilo, jak málo ran s kulometu stačí, aby skončil v plamenech. Další putování nás dovede k závorám, za nimiž zatočíme vlevo na menší prostranství, jímž projdeme tunelem k zaparkovanému náklaďáku. Kousíček za ním je zásobovací rampa, na níž vylezeme po žebříku a stiskem tlačítka přivoláme nakládací rameno. Střelbou do spodní nádrže zapříčiníme její odpadnutí, čímž docílíme proražení stropu. Tím se dostáváme do sklepení paláce. S toho se velice rychle prostřílíme do chodeb, jimiž obezřetně postupujeme do druhého patra, kde jsme na balkoně viděli Husajna i generála Amu.

Do místnosti přicházíme právě v okamžiku, kdy Husajn vyčítá generálovi jeho tajné obchody s Dekkrem. To považuje za zradu a se zrádci nikdy neměl slitování. Při tomto vývoji generál nejspíše uvítal příchod nezvaného hosta. To mu dalo příležitost utéci na střechu budovy. Zde ho také dohoníme a konečně získáme nějaké vysvětlení, co se skrývá pod označením Jessica Six. Jde o plány na neutronovou bombu, jíž Dekker vlastní. Generál mu na její výstavbu zajistil obohacený uran pocházející z rafinérie Al-Fahad. A jelikož byl Amu umlčen než stihl vyzradit Dekkerovu polohu, nezbývá nic jiného, než zapátrat v rafinérii.