SiN: Wages of SiN – Maneros penthouse gameplayVýtahem se dostáváme do střešního apartmá. Tedy v tuto chvíli stojíme prozatím na recepci do zasedací místnosti. A aby v tom nebyl čert, právě jsme ztratili kontakt s JC. Nedá se nic dělat, pouštíme se do pátrání na vlastní pěst. Vedlejší zasedací místnost je pro nás důležitá hned s několika důvodů. V čele stolu najdeme několik tlačítek. Čtveřice červených otevírá Manerův soukromí zbrojní arzenál. Dostáváme tak příležitost doplnit munici, jíž je tak zatraceně málo. Podstatnější je však žluté či možná oranžové tlačítko. Jeho stisknutí sice vyvolá poplach, po němž do místnosti vběhne ochranka, ovšem vyhnout se tomu nelze. Tímto tlačítkem se totiž otevírá mříž bránící nám ve vstupu do Manerova tajného doupěte. Slůvko doupě v tomto případě není příliš konkrétní. Ono jde o druhou ložnici s přilehlou koupelnou. Ač nalezneme zajímavé obsazení v koupelně, tak mnohem podstatnější je noční stolek ložnice, na němž leží přístupová karta k počítači.

V pokoji s televizí naladěnou na kanál plně odpovídající zálibám Manera si neškodí dávat pozor na akvárium. Při ničení drona není od věci se vyvarovat jeho zničení, jelikož vylitá voda v kombinaci s probíjející televizí nás při průchodu ke skryté ložnici obšťastní drobným elektrickým šokem. Schody nás následně dovedou k bazénu, na jehož dně se povaluje klíč. Dalšími dveřmi se dostáváme do pracovny, v níž na stole nalezneme terminál pro získanou bezpečnostní kartu. To nám zpřístupní klávesnici počítače, ovšem bez potřebného hesla se nemáme šanci dostat ke kýženým záznamům. Chtě nechtě si musíme přiznat, že potřebujeme J.C.ho schopnosti. Vyrážíme tedy prohledat zbytek apartmá, abychom odhalili zdroj rušení. Při tom narážíme na podstavec s vystaveným diamantem. Další úkol splněn, tak ještě projdeme zbylé místnosti a vyřadíme veškeré drony. Výbuchem toho posledního opětovně získáváme přístup ke komunikaci.

Konečně se můžeme nabourat do Manerova počítače, čímž se dostáváme ke znepokojujícím informacím. Manero značně vylepšil získaný vzorek U4 a vytváří si svou armádu mutantů. S takovou by mu již nic nebránilo ovládnout svět, což mu nelze dovolit. Využijeme tedy jeho soukromý výtah, abychom se dostali k podzemní dráze. K té, do níž jsme ho před nedávnem viděli nastupovat. Pronásledování zločineckého bosse pokračuje do jeho tajných laboratoří hluboko pod zemí. Copak nám to jen připomíná? Očividně se naučil spousty triků od své mentorky Elexis Sinclairové.