SiN: Wages of SiN – Breeding facility gameplayPomalu zato jistě se dostáváme do finále. Po vystoupení z výtahu se nejprve musíme postarat o trojici dronů. Po jejich eliminaci dostáváme prostor doplnit nějakou tu munici ve skladu po levé straně. Než se však do něj dostaneme, je nejprve zapotřebí rozstřelit zámek u dveří. Následně se vydáme po schodech nahoru, čímž se dostaneme nad tekoucí chemikálie. Ty jsou již od pohledu značně nebezpečné, takže ke slézání po žebříku k nim není sebemenší důvod. Efektivnější je pokračovat dveřmi do laboratoře, přes jejíž sklo se nám naskytne pohled na šiky mutantů. Pohled na tyto zrůdy vyvolává oprávněný respekt. Jen představa, že by se dostali na povrch, je naprosto šílená. Freeport by během několika minut skončil v ruinách. Tomu je zapotřebí zabránit. Posílíme tedy svůj arzenál o experimentální zbraň ležící na stole a vydáváme se zastavit Manera. A to bude očividně náročnější, než by jsme si přáli. Ve chvíli, kdy se se dostáváme na můstek nad skladištěm, ztrácíme pevnou půdu pod nohama. Tedy spíš pod námi raketometem tento můstek ničí.

Lehce otřeseni sledujeme příchod samotného bosse, jehož těší setkání tváří v tvář. Tedy ani ne tolik klábosení s námi jako to co chystá. Hodlá nás seznámit se svým speciálním přítelem. Ten přímo lační hodit řeč s někým stejně destrukčním. No, nedá se nic dělat, budeme se muset vypořádat s pořádně nepříjemnou potvorou se zálibou po nás neustále něco házet. Avšak, kdo by si myslel, že pokoření jednoho super mutanta může spasit město, ten se šeredně mílí. Zaskočený Manero povolává do akce další dvojici mutantů, boj o přežití začíná na novo. Naštěstí většina beden a sudů vzala za své, takže máme dostatek manévrovacího prostoru. Stačí tedy jen couvat a zasypávat je raketami o sto šest.

Tím nachystáme Manerovi další zklamání. Jeho mutanti neobstáli v boji s obyčejným člověkem. To padouch jeho kalibru nese obzvláště těžce. To ho vede k rozhodnutí smést celé Freeport City z povrchu atomovým výbuchem. K tomu mu poslouží přetížení jádra přímořské elektrárny. Deset miliónu lidí v tuto chvíli spoléhá na náš poslední heroický kousek. Během minuty a půl se musíme dostat z tohoto místa a zamířit k jaderné elektrárně. K útěku nám poslouží větrací šachta, do níž se dostaneme nedávno proraženou dírou vpravo.