SiN – SINTEK chemical plant, part 1 gameplayPitva zabitého mutanta odhalila nečekanou věc, jedná se o Manciniho. Podle všeho za touto přeměnou stála látka U4 ve své čisté podobě. V té se naštěstí podařilo odhalit jednu s přísad vyráběnou společností Sintek. To jasně definuje další směr pátrání, vydáme se do chemické továrny Sinteku s cílem najít spojitosti mezi touto společností a U4. A jakožto bezpečnostní pracovník konkurenční společnosti, musíme našlapovat velice obezřetně. Situaci nám neulehčuje ani J.C., jemuž se prozatím nepodařilo nabourat alarmy ani kamery v budově. Nejprve se proto musíme postarat o sekretářku. Tu v animaci vidíme odcházet k nástěnce, což je nestřežený okamžik, jak se k ní přikrást zezadu a postarat se o ní. Hned takhle v úvodu si je zapotřebí dát pozor na přeskočení animace. Pokud ji přeskočíme, tak při přiblížení k vstupním dveřím je sekretářka stále ve své kanceláři a sleduje bezpečnostní monitory. To je potom potřeba trochu strpení, než dostaneme svou příležitost.

První překážka překonána, tak se můžeme vydat chodbou rovně. U oken laboratoří se musíme skrčit, aby nás nezahlédli pracovníci. Tak se dostaneme k prvnímu rozcestí, kde máme dvě možnosti. Když se vydáme rovně, tak dojdeme ke stanovišti ochranky, jedinému místu, kde se můžeme pustit do střelby, aniž by to vzbudilo rozruch. Odměnou za zlikvidování stráží se stává tlumič na naší zbraň. Ale jelikož jej nijak zvlášť nevyužijeme, nic nám nebrání se na rozcestí dát rovnou doleva. Tato chodba nás dovede k výtahu, který je však zabezpečen a než jej budeme moci využít, musíme si obstarat oblek a bezpečnostní kartu. Pokračujeme tedy dál. Opětovně podlezeme okna laboratoře a i na tomto rozcestí nás čeká nutnost volby. Zatočíme-li doleva, tak máme zanedlouho na dohled dveře do šaten. V šatně najdeme v jedné ze skříněk potřebný oblek a za jistých okolností bude v horní polici skříňky i přístupová karta. Ovšem není to podmínkou. Když zamíříme do šaten rovnou, tak zde narazíme i na jednoho zaměstnance, který onu kartu může mít u sebe. Avšak je tu stále jedno ale, může se úplně stát, že bude zapotřebí prohledat kapsy vícero laborantům.

Technicky v tuto chvíli máme vše potřebné, abychom přivolali výtah. Jenže stále tu je ona poznámka o možnosti volby na tomto rozcestí. Ti, kdož se vydají vpravo, na dalším rozcestí ignorují vchod do laboratoře a zatočí do leva. Tato chodba nás dovede k proskleným dveřím laboratoře, o jejíž osazenstvo se je zapotřebí postarat. Vtrhneme tedy dovnitř a pěstmi jim vysvětlíme, kdo tu má navrch. To nám otevírá prostor prohledat protější laboratoř, jíž obepíná varovná páska. Ta tu ani náhodou není pro srandu králíkům, na podlaze je vylitá jakási chemikálie. Opatrně proto přeskočíme na stůl a z police sebereme součástku experimentální zbraně. První kousek do naší sbírky. Následně se buď vrátíme do šatny pro oblek nebo pokud jsme tam už byli, zamíříme k výtahu.