SiN – Hidden docks, part 2 gameplayHned za dveřmi se postaráme o ostrahu u pultíku. Za ním také najdeme počítač, v němž deaktivujeme na půl minuty automatickou střílnu v následujícím prostoru. V tom je zapotřebí rozstřelit skleněnou podlahu a vzniklým průchodem seskočit do doku miniponorek. Důležitým upozorněním je navigační počítač nad naší hlavou. Jeho zničení je mezi hlavními úkoly, takže pokud má někdo náladu a zejména čas, než začne opět řádit střílna, může se o něj postarat již nyní. Ale není potřeba s tím až tolik pospíchat, při dalším putování se k němu opětovně podíváme. V dokách sice můžeme najít počítač, s nímž aktivujeme vypuštění ponorky, avšak jde čistě jen o efekt, jenž nás nikam dál neposune. Naše další kroky musí vést dveřmi k místnosti, kde najdeme další počítač. U něj leží modrá přístupová karta, která nám umožní se vrátit zpět k pultíku na samém počátku. Než použijeme tento počítač, tak si nejprve pročistíme cestu od ochranky a dělníků, aby nás posléze nezdržovali. Střílna je totiž až v místnosti s výtahem do patra.

Tady pozor, pokud by se nám při přestřelce podařilo zasáhnout světlo, tak vyhodíme pojistky i pro následující místnost a bude o to složitější se v ní zorientovat. Máme zde dvojici dveří. Jedny vyžadují žlutou přístupovou kartu a dovedou nás do tolikrát zmíněné džungle. Druhé dveře vedou zpět na začátek, takže pokud tam někdo nechal munici do brokovnice, má prostor ji dodatečně doplnit. Jinak nás primárně zajímá schodiště, jímž se konečně dostáváme do správného patra. V místnosti za schodištěm můžeme zamířit ke dveřím vpravo. Ty nás dostávají do místnůstky s oknem, s něhož máme výhled na raketu připravenou k odpálení. Očividně není času nazbyt, jde se překazit i tento plán na ovládnutí světa. Vyrazíme tedy dveřmi vlevo do místnosti se schodištěm dolů. To však prozatím ignorujeme a projdeme v postupu tímto patrem. Ve vedlejší místnosti najdeme ležet žlutou kartu. S ní by jsme se mohli v tento okamžik vrátit k příslušným dveřím a projít jimi do dalšího levelu.

Ale to my ne, pokračujeme do další místnosti. V té hned za dveřmi můžeme vidět stát technika u řídícího panelu. Co je však mnohem důležitější, je skrytý prostor v rohu místnosti. Stačí se skrčit a otevřít si viditelný průchod. S nějakou tou municí k dobru projdeme kontrolní místností k posledním dveřím. Nyní stojíme přímo proti navigačnímu počítači, o nějž se postaráme, pokud jsme tak neučinili již dříve. Za torzem počítače se nám naskytne pohled na lékárničku. I když máme zdraví více než dost, vyplatí se k ní doskákat, jelikož vpravo od ní se nachází další skrytý prostor s municí a brněním. Následně seskočíme dolů do doků a známou cestou se vrátíme ke schodišti, které jsme posledně jen minuli. Přímo pod schodištěm se nachází třetí skrytý prostor s další várkou brnění. S plnou polní jsme tak vybaveni na následující level. Do něho se můžeme dostat několikrát zmíněnými dveřmi nebo také skočit do vody a kolem trubky doplavat až na konec.