SiN – Geothermal plant, part 1 gameplayVýtahem se dostáváme do energického jádra SinTeku. K výrobě elektrické energie je zde využívána síla přírody, konkrétně magmatu. Není tedy na škodu se tu trochu porozhlédnout a pokusit se zasadit Elexis tvrdý direkt vyřazením této elektrárny. V tuto chvíli můžeme kdykoliv opětovně nasednout do výtahu a vrátit se do doků, ovšem proč to dělat, že. Mnohem zábavnější je vyrazit kupředu, což nás dovede k vratům zabezpečených přístupovou kartou. Tu samozřejmě v tuto chvíli nemáme k dispozici, tak se musíme vydat výtahem. Ten zároveň slouží i jako přístup ke skryté místnosti. Hned co vyjedeme do patra, pošleme výtah zpět dolů. Následně si jej opět přivoláme, přičemž podlezeme závoru a ve správný okamžik seskočíme na strop výtahu. Tím se nám otevře pohled na žebřík k místnůstce s dělníkem. V té následně můžeme doplnit nějaké to zdraví, než seskočíme zpět do výtahu a vydáme se do dveří vpravo. Za nimi narazíme na další vrata, tentokrát na zelenou přístupovou kartu. To však není až tak důležité. Prioritou je si povšimnout modré karty na stole. Taktéž nás v tento okamžik JC upozorní na ventil, jímž lze sabotovat okruh elektrárny.

Nic nám nebrání jím otočit již v tento okamžik, avšak je mnohem praktičtější si tuto zábavu ponechat až na návrat. Usnadní nám to tak sestup po žebříku. Přeci jen je jednodušší po něm jen slézt, než seskakovat troskami elektrárny k podlaze pokryté magmatem. Následně postupujeme chodbami až k místnosti s potřebnou zelenou kartou. Ve chvíli, kdy ji získáme, se bez nějakého zdržování můžeme vrátit stejnou cestou zpět k příslušným vratům. Avšak nic nám nebrání absolvovat zbylou exkurzy elektrárnou, jenž končí téměř na počátku u vrat na modrou kartu. Při této variantě vyjedeme akorát výtahem a otočíme si již zmíněným ventilem. Při pohledu na monitor vedle něj se v přímém přenosu můžeme podívat na dílo zkázy. Rozpad potrubí nám taktéž zpřístupňuje druhé skryté místo tohoto levelu. K odškrtnutí této položky stačí doskočit do tohoto potrubí.

Poté se vrátíme do místnosti k vratům a použijeme zelenou kartu. Již jsme téměř u konce levelu. Konkrétně u dvou možných konců. Když se vydáme dveřmi dál, tak dorazíme k východu vedoucímu přímo do džungle. Oproti tomu je zde mříž ventilace, kterou lze rozbít a potrubím ventilace se dostat hlouběji do geotermální elektrárny. Při skákání do otvoru ventilace je zapotřebí se okamžitě po výskoku skrčit.