SiN – Freeport city bank gameplayPo výsadku v bance dojdeme k místnosti s eskalátory, jimiž se přesuneme do patra. Za dveřmi po pravici najdeme krom několika grázlů i vyděšenou ženu. Dojdeme tedy k ní a pošleme ji do bezpečí, než vyrazíme dalšími dveřmi do kanceláře. V té zachráníme další rukojmí, přičemž ji opětovně vyzveme k opuštění tohoto místa. Následně ze stolu sebereme klíč a doplníme armor o přilbu, načež se vrátíme k eskalátorům. U nich se dáme vlevo a přes chodbu se dostaneme do haly s přepážkami, u nichž se potkáváme se samotným bossem, Mancinim. Ten za sebou uzavřel bezpečnostní sklo, takže musíme chvíli vydržet, než se to podaří našemu parťákovi napravit. Odrazíme tedy několik otravných gaunerů a volnou chvilku můžeme využít k vylovení mince z fontánky. Tu je následně možné použít třeba do telefonního automatu, na který jsme narazili pod eskalátory.

V tuto chvíli záleží na nás, zda se vydáme vyčistit i další prostory banky. Pokud přeci jen neodoláme troše toho dobrodružství, tak je zapotřebí mít na mysli, že u vchodových dveří operují další jednotky naší korporace. Takže pozor koho střílíte. Ale není to naprostou nutností, přímo z haly s fontánkou můžeme přeskočit přepážku a vydáme-li se dveřmi vlevo, tak v navazující chodbičce stojíme téměř proti dveřím s nápisem jen pro zaměstnance (Employees only). Za těmito dveřmi se postaráme o pár zmetků a vyrveme z jejich pařátů dvojici rukojmí. Až je odešleme do bezpečí, vyběhneme po schodech k zamčeným dveřím od kanceláří ochranky. Rozstřelíme tedy sklo po levici a přeskočíme ze zábradlí rozbitým oknem do kanceláře. Hned v následující místnosti najdeme počítačový terminál. Ovšem zatím jej mineme a vydáme se dál zachránit poslední rukojmí, čímž dokončíme vedlejší úkol, minimalizujte ztráty na životech rukojmí. Takovou drobnou zajímavostí je sejf ukrytý za obrazem, v němž nalezneme odkaz na Quaka.

S pocitem dobře odvedené práce se vrátíme k terminálu. První položka zabezpečení dveří (Security Doors) nám po odmačknutí Unlock Security Doors odemkne uzamčené dveře. Nyní je ještě potřeba vyřadit bezpečnostní systém. Přejedeme proto na druhou položku Vault security a nastavíme nízké zabezpečení (Set low vault security). K dokonalosti ještě potřebujeme znát aktuální přístupové heslo do trezoru. Cvakneme tedy na Current vault passcode a zapamatujeme si dvojici čísel. Ty následně nastavíme na číselníky vedle trezoru. Čísla je zapotřebí nastavit správně, jinak se opětovně aktivují automatické střílny nad trezorem a bylo by nutné se opětovně vrátit k terminálu, přepnout zabezpečení na nízkou úroveň. Po otevření dveří trezoru projdeme menší místností s bezpečnostními schránkami k té s dírou. Avšak než do ní skočíme, tak ještě dojdeme k pravé krajní schránce, v níž se nachází tajné dokumenty.