SiN – Construction zone gameplayPo předchozím dobrodružství se dostáváme na ulici, po níž dojdeme k požárnímu schodišti. Ovšem na jeho žebřík se ze země není šance dostat. Zavřeme tedy víko kontejneru a z něj doskočíme k žebříku. Pokud by měl někdo zájem se podívat do skryté místnosti, tak je zapotřebí se rozběhnout na zábradlí v druhém patře a z něj přeskočit do okna protějšího domu. Ono okno je oproti ostatním jakoby potopené, takže v řadě vystouplých oken ho není těžké najít. Mnohem náročnější je k němu doskočit, přičemž odměna za tu námahu ani nestojí. Ač s návštěvou tohoto místa nebo bez ní vylezeme na střechu, na níž zachráníme rukojmí. Poté přeskočíme na vedlejší budovu. Zde by neměl ujít pozornosti výměník větrací šachty. Jeho zničením se nám otevře přístup do druhé skryté místnosti. Šachtou se protáhneme do číhosi bytu, v němž můžeme nabrat něco munice do brokovnice. Následně pokračujeme k proklamovanému staveništi. Po rozestavěné kovové konstrukci seskáčeme na zem a dojdeme do stavební buňky. V té narazíme na předáka ochotného výměnou za svůj život poskytnout zajímavé informace.

Na stolku v buňce není na škodu vzít klíč od uzamčených sudů s třaskavinou. Jeden výstřel a následující exploze prorazí díru do zdi vedlejšího domu. Není-li v plánu navštívit třetí tajnou místnost, tak stačí odemknout dvířka a seskočit do sklepení. Ale pokud by někdo přeci jen neodolal nahlédnout, jaké to tajemství nám autoři nachystali pro tentokrát, je zapotřebí použít bourací kouli. Ta povalí ocelové konstrukce, po nichž se dostaneme k žebříku požárního schodiště. Do předposledního okna můžeme skočit a doplnit nějaké to zdraví. Hned poté se protáhneme dírou do sklepa, kde mezi spoustou beden najdeme generátor. Ten lze vyřadit s provozu, ale naprosto netuším, jaký to má význam. Přes další hromadu beden proskáčeme až ke dveřím k vybagrované jámě. V té jsme v tento okamžik uvězněni. K ústí kanálu je to příliš vysoko, je tedy potřeba najít způsob, jak se k němu dostat. Řešením by mohlo být jámu naplnit vodou, ovšem ventil vodovodního potrubí se ani nehne. Zřejmě mu bude potřeba domluvit násilím. Z jeřábu sestřelíme zavěšené traverzy, a jakmile voda stoupne dostatečně vysoko, doplaveme ke kanálu.
U výstupu z kanálu není záhodné se nějak dlouze rozhlížet. Zatímco postáváme v prohlubni, tak se na nás dvojice gaunerů chystá shodit skruž. Chce to tedy rychle vyrazit a sjednat si na dvorku pořádek. V tento moment máme dvě možnosti, jak pokračovat. Ta o poznání kratší vede skrz zeď protějšího domu. Nasedneme tedy do buldozeru a vybouráme stěnu v místě dveří. Tím jsme de facto u konce, stačí totiž jen projít místnost k díře ve stěně. Rychlost tohoto řešení má jednu nevýhodu, nesplníme doplňující úlohu v podobě záchrany rukojmí a taktéž mineme čtvrtou skrytou místnost. Chceme-li mít i tyto položky komplet, musíme se chtě nechtě vydat delší cestou. U dřevěného plotu odpálíme plynové láhve, což nás dostane až k díře v rohu budovy. Protáhneme se sklepem do místnosti s rukojmím. Na tomto místě také najdeme výtahovou šachtu. Za předpokladu, že naše předchozí kroky vedli k jejímu zaplavení, tak do ní můžeme skočit a doplavat o patro níž pro nějaké ty životy. Následující kroky nás dovedou k čtyřkolce zaparkované na ulici. Na tu nasedneme a překonáme s ní dvojici valů. Pak již stačí jen na konci ulice dojít k vstupu do metra.