SiN – Abandoned buildings gameplayVyhloubený tunel nás dovádí do sklepení nedalekého domu. Ovšem Mancini jak se zdá s možností pronásledování počítal a tak v tuto chvíli jsme zavřeni v maličkém sklepě s tikající bombou. Parťák na vysílačce nemá sebemenší ponětí, jak z této prekérní situace, takže si musíme poradit sami. Ve zdi za stolem nacházíme uvolněný kvádr. Ten odsuneme, čímž se dostáváme do šachty, jíž se protáhneme do přízemí budovy. Zde sebereme pohozené pytle s penězi a vyrazíme po schodech k chodbě, jenž nás vyvede na lávku nad ulicí. A jelikož výbuch zatarasil cestu do protějšího domu, nezbývá nic jiného, než seskočit na ulici. Malý kousíček za lávkou vidíme vlevo chodbu do domu. Tu ale zatím ignorujeme a pokračujeme na konec ulice. Přístupovou uličku sice blokuje odstavený návěs, ovšem nám v tuto chvíli jde zejména o jeho obsah. Najdeme tu další pytle peněz, za což bude banka dozajista vděčná. Pobereme je a vrátíme se k chodbě na začátku ulice.

Kdo má zájem, může v této budově najít schody do sklepa, v němž se dá najít probourána zeď. Touto dírou se následně protáhneme do skryté místnosti (Secret area), v níž přebývají bezdomovci. Ti se nijak nebrání, když si doplníme zdraví jejich jídlem a popadneme luminiscenční tyčinky. Po této malé odbočce rychle zpět k pronásledování Manciniho. Pomocí spadlého trámu vylezeme na střechu, v níž se nachází díra nad spojovacím můstkem. Ale než se vydáme dál, tak nejprve ze střechy seskočíme do kontejneru před domem. V něm posbíráme další várku pytlů s penězi a vrátíme se k již zmíněné díře ve střeše. Navazující chodba nás dovede ke schodišti, které se však pod naší váhou propadá. No, nedá se nic dělat, přeskočíme na druhou stranu a vylezeme oknem na římsu. V tento okamžik se dostáváme k druhé skryté místnosti, takže kdo si chce splnit tuto odbočku, seskočí na ulici a dírou ve zdi se protáhne do maličké místnosti, kde se u ohně ohřívá bezdomovec. Toho se mezi řečí můžeme zeptat, kudy běželi gauneři před námi. Pak se již protáhneme pod kusem podlahy a výstřelem do plynového potrubí si zpřístupníme skrytý prostor, v němž můžeme zavřít ventil. Ale doporučil bych ho nechat otevřený, pokud plánujete navštívit skryté prostory v následující misi.

Hned poté vyšplháme po žebříku zpět na římsu, z níž přeskočíme na tu protější. Po té dojdeme k oknu polorozpadlého domu. Místo podlah zde najdeme jen kusy trámů, po nichž je potřeba přeskákat k cihlové zdi. Vyčnívající cihly nás dostanou dostatečně blízko, aby se dalo přeskočit ke zbytkům žebříku k dalšímu patru. I v něm bude zapotřebí trochu toho skákání, než se dostaneme oknem na římsu. Než však vlezeme do okna na konci římsy, tak sejdeme po prknech do chodby pro další dva pytle peněz. Tím máme splněn vedlejší úkol, tedy za předpokladu, že jsme žádný nevynechali. Ale i v tomto případě není nutné panikařit. Ještě další dva pytle lze najít ve vedlejší budově. Ti, kdo jich mají dostatek tak mohou zcela ignorovat hnijící podlahu vlevo a rovnou začít seskakovat patra vpravo až k díře v betonovém stropu.