Recenze – Golden Axe: Beast Rider

Žánr: Akční adventura
Datum vydání: 14.10.2008
Výrobce: Secret Level
Distributor: Sega
Licence: Plná hra
Platforma: PlayStation 3, Xbox 360
Série: Golden Axe

Recenze games.tiscali.cz Zobrazit recenzi
3/10

Nové Golden Axe se snaží převléct 20 let staré herní mechanismy do moderního 3D kabátku. Bohužel tím naráží jak na nepřehlednost soubojů, tak vyšší nároky rozmlsaných hráčů. Vše je navíc okořeněno technickými problémy, nevyladěnými souboji a velmi nepříjemným ovládáním, což sráží hru pod úroveň i zcela průměrných bezduchých mlátiček. A věřím, že věrní oddaní fanoušci neodpustí ani chybějící co-operaci nebo nemožnost hrát za ostatní postavy. Jde o typ hry, u které ani recenzování není zábava, ale pracovní povinnost.

Recenze bonusweb.idnes.cz Zobrazit recenzi
45%
Beast Rider rozhodně není tím, čím bychom chtěli. Lineární průchod stále stejným prostředím, nudné boje a nevyužitý koncept Beasts – to vše se odráží na dojmu z hraní. A ten je vážně špatný.

Recenze sector.sk Zobrazit recenzi
6,5
Je zrejmé, že vaša miera spokojnosti s Beast Rider bude v prevažnej miere závisieť od nárokov, ktorými tento titul skonfrotujete. Zmlsaní aktuálnymi peckami herného sveta next-gen verziu Golden Axe nekompromisne odmietnete, ale ak si počkáte na obdobie jar-leto budúceho roka, možno až s prekvapením zistíte, ako kvalitne sa u tejto gamesy dá zabaviť. Verte mi, akokoľvek má tento titul k dokonalosti ďaleko, svojimi kvalitami svojmu predchodcovi rozhodne nerobí hanbu.