Medal of Honor: Allied Assault – The Nebelwerfer Hunt gameplayZničením dvojice děl jsme odvedli výtečnou práci, avšak nejnáročnější část mise na nás stále čeká. Je naprosto nezbytné zlikvidovat čtveřici raketometů Nebelwefer. V okopu tedy doplníme zdraví a o kousek dál přidáme do svého arzenálu Panzerscheck. Následně mineme dělo, o nějž se postarali kolegové z letectva v minulém levelu a zamíříme k vraku tanku. U něho se proti nám vyřítí německý obrněný transportér, chvíle si odzkoušet právě získanou hračku. V ideálním případě by na jeho zničení měly stačit dvě střely, avšak v zásobě jich máme dostatek i při drobném zaváhání. Zatímco zaměřujeme svou pozornost na transportér, kapitán Ramsey se postará o většinu pěchotních jednotek. Po výbuchu transportéru tak máme prostor pro další přesun. Konkrétně k doutnajícímu transportéru, kde se k nám přidá dvojice výsadkářů. S nimi Ramsey prohodí několik slov, aby si upřesnil polohu zmíněných Nebelweferů. Výsadkáři sice nemají příliš velkou představu, jak by měla tato nebezpečná zbraň vypadat, ale alespoň nám potvrdí, že míříme správným směrem.

Opětovně se tedy vydáváme po nastavené cestě, která nás dovede mezi polorozbořené domy. V tento okamžik je zapotřebí jít dům od domu a vyčistit je od všech obránců. Pozvolný přesun po ulici nás dovede až do domu, kdy jsme upozorněni na přijíždějící tank. Ten také velice záhy zahlédneme oknem domu, což nás přiměje opětovně sáhnout po Panzerschecku. K zničení dobře obrněného tanku je potřeba pěti zásahů. Ty si však ani náhodou nenechá zasadit bez odezvy, takže je zapotřebí počítat po každém výstřelu s odvetou. Takže není na škodu se po vystřelení na chvíli stáhnout do bezpečí. Výstřelem tank poboří zeď domu, čímž nám zpřístupní cestu k další ulici.

Postup je zde naprosto totožný, vyčistíme veškerý odpor, k čemuž lze využít i kulometu v patře rohové budovy. Z této ulice již můžeme vidět obrysy kostelíka, k němuž právě míříme. Posledním domem se protáhneme k úvozové cestě. Ta nás dovede k čelu kostela, v jehož oknech jsou umístěné kulomety Mg-42. Odstřelovací puškou se postaráme o jejich obsluhu a prozatím v poklidu vyčkáme, až padlé kolegy nahradí noví vojáci. Ještě jednou si tak potrénujeme zaměření do středu nitkového kříže a můžeme bezpečně kolem náhrobků přeběhnout ke zdem kostela. Kolem nich obejdeme kostelík až ke dveřím, za nimiž se postaráme o zbylé obránce. Tím máme za sebou poslední překážku před útokem na samotné postavení Nebelweferů.

Ty nás hned po přiblížení přivítají salvou raket. Pozadu nejsou ani kulometčíci, takže opětovně přijde ke slovu odstřelovací puška. Obhlédneme situaci a v případě potřeby se postaráme o vojáky u kulometů. To nám poskytne trochu času na přesun, než na jejich místo doběhne nová obsluha. Sice je jedno, zda se nejprve vydáme vlevo nebo vpravo, ovšem pokud se nechceme vracet, je lepší se nejdříve vydat vlevo k osamocenému raketometu Nebelwefer. K přiblížení můžeme využít dvojici kráterů i navazující zídku. Ta nám poskytne dobré krytí při likvidaci skupinky německých vojáků. Až se o ně postaráme, doběhneme k raketometu a připevníme na něj výbušninu. Z bezpečné vzdálenosti jukneme na jeho výbuch, než se ještě zastavíme v bunkru, z něhož před okamžikem vyběhli Němci. V něm doplníme zdraví lékárnami a vrátíme se k rozcestí. Újezdem se přesuneme naproti druhému bunkru, přičemž se opětovně postaráme o všechny nepřátele u kulometů. Nyní nám nic nebrání přeběhnout nechráněným prostranstvím k bunkru, u něhož skočíme do okopu. Ten je zapotřebí vyčistit od obránců a následně se postarat o zbylé tři raketomety.