Medal of Honor: Allied Assault – The Bridge gameplayAč King Tiger snese opravdu hodně, následující bitva je i nad jeho síly. Proto je zapotřebí osamělého střelce, který z vyvýšeného místa navede spojenecké dělostřelectvo na nepřátelské cíle. Vysedáme tedy z tanku a vydáváme se uličkami najít potřebnou pozici. Hned za tankem si můžeme povšimnout rozcestí, jenž nás nutí si zvolit jednu variantu postupu. V podstatě nejde zahnout špatně, oběma cestami dorazíme k řece, u níž si v jednom z domů najdeme pěkný výhled na dění za mostem. Osobně mi více sedlo se vydat doleva, čímž se po krátké přestřelce v uličce dostáváme k domu, jímž de facto projdeme až k místu určení. Zkrátíme si tak cestu, neboť při druhé volbě se dostaneme do stejného bodu, jen s tím rozdílem, že to celé obejdeme uličkami města. Následně se vydáme po schodech do nejvyššího patra budovy, odkud máme průrvou ve zdi krásný výhled na detonátor za mostem.

To je povel pro posádku tanku, aby vyrazila. O příjezdu King Tigra se samozřejmě okamžitě dozvídají místní obránci a začínají okamžitě jednat. Jejich rozkazy jsou v tomto ohledu prosté, pokud by hrozilo odcizení této chlouby, mají vyhodit most a znemožnit tak spojencům opustit prostor ovládaný Němci. A tomu je zapotřebí zabránit. Musíme tedy zastavit každého vojáka, který se k detonátoru jen přiblíží. To by mohl být celkem problém, jelikož máme v pušce nabito jen pět nábojů, což je jen zlomek toho, co budeme potřebovat. Není tedy na škodu průběžně dobíjet. Jakmile odstřelíme první vlnu, doplníme vystřelenou munici, abychom při příští snaze se dostat k detonátoru nebyli zaskočeni. Rychle dobíjet na poslední chvíli nám totiž nepomůže a mise by skončila neúspěchem.

Zanedlouho k mostu dorazí náš Tiger, čímž nás vysvobodí s této práce. Zásahem z děla se jednou provždy postará o detonátor, čímž se mění naše úloha. Nyní je prioritou poskytnout koordináty přijíždějících německých tanků dělostřelectvu a na pomoc v omezené míře můžeme povolat i letectvo. To by samo o sobě nebylo až tak náročné, kdyby nám naše snahy nekomplikovali dotírající vojáci. Občas tak nevíme, jestli máme označovat cíle nebo likvidovat nepřítele za svými zády. To vše samozřejmě limituje výdrž Tigeru, takže na nějaké velké prostoje není čas. Tedy pokud nechceme těsně před cílem o těžce ukořistěný tank přijít.