Medal of Honor: Allied Assault – Spearhead – Mission 1, Normandy – part 3 gameplayPramice odvádí výtečnou službu v přepravě na druhý břeh řeky. Téměř dokonale nám vychází zaskočení německého generála. Bohužel však musíme použít ono slůvko téměř. Útok na jeho dům u řeky přichází nečekaně, ovšem kvůli silné ochrance se nám k němu nedaří dostat zavčasu. Generál stihl doběhnout do garáže a prchnout na motocyklu. Chtě nechtě se musíme vydat po cestě k nedalekému domu, v němž se před námi ukryl. Naštěstí nejde o nijak závratnou procházku a za pár okamžiků se prostřílíme do patra obydlí, kde u balkónu dokončíme svůj úkol spočívající v eliminování velitele této oblasti.

První část diverzní mise máme za sebou a můžeme se vydat k primárnímu cíli mostu přes řeku. V tom se nám však zanedlouho bude snažit zamezit tank. Jeho příjezd stál život Wilsona. Nad jeho ztrátou ale není čas truchlit. Velitel se vydal strhnout pozornost osádky tanku na sebe, abychom měli prostor se dostat k dělu, s nímž se o obrněnce postaráme. Explozí tanku dělo splnilo svoje poslání a připevněním výbušniny se postaráme i o něj. A jelikož to byla naše poslední nálož, musíme si udělat malou zastávku u právě shozené bedny se zásobami. Než se však vydáme do ulic městečka, není na škodu se ohlédnout za svá záda, zda jsme se nezapomněli postarat o dělo. Hra nám toto opomenutí ani náhodou neodpustí.

Poté, co si v zásobovací bedně doplníme výbušniny, se protáhneme vlevo kolem domku ke kůlně s radiostanicí. K té položíme nálož, jejímž výbuchem si skrz tuto kůlnu zpřístupníme cestu ke kostelu. Kolem něj se vrátíme zpět na ulici, kde se budeme muset nejprve potrat s odporem u strážného stanoviště. Poté zamíříme k domku na opačné straně ulice, v jehož patře se dostaneme na terasu, z níž seskočíme k přístupu ke garáži. Ta nás dostane ke stanovišti chránícím přístup k mostu. Čeká nás tak poslední přestřelka před proniknutím do kolejiště. Na každou stranu mostu je zapotřebí položit dvojici náloží. V tom se nám ještě bude snažit zabránit přibíhající hlídka, ovšem na to je již příliš pozdě. Stačí urychleně položit všechny nálože a z bezpečné vzdálenosti vyčkat zasloužené odměny v podobě zásobovacího vlaku mířícího do studeného hrobu na dně řeky.