Medal of Honor: Allied Assault – Sabotage the Motorpool gameplayVýtečně, zničení děl značně usnadní chystaný výsadek v rámci operace Pochodeň. Avšak stále mají Němci dostatek techniky, aby tento útok odrazili. V rámci zvýšení šancí na úspěch se major Grillo rozhodl provést sabotáž v místním autoparku. Vydáváme se tedy do nepřátelského území provést diverzi na několika nákladních automobilech a pozornosti neuniknou ani tanky Tygr. V tuto chvíli se nacházíme na přístupové cestě k autoparku. Nejprve se v tichosti postaráme o strážného, abychom nerušeně mohli proniknout do garáží. V té se ještě postaráme o mechanika a následně upřeme pozornost na zaparkovaný náklaďák. O jeho odstavení z provozu se postaráme přeštípnutím červeného kabelu. Hned poté stejným způsobem vyřadíme vedle stojící náklaďák. Další kroky vedou přes spojovací silnici do protější garáže, kde najdeme třetí a poslední nákladní automobil.

Nyní vyjdeme dveřmi na nádvoří se zaparkovanými Tygry. Těsně před námi jeden s Tygrů nastartuje a popojede z kóje doprostřed nádvoří. Toho si však není potřeba nijak všímat, nijak to nesouvisí s naší sabotážní prací. Hezky, dle harmonogramu připevníme nálož na zadní část odstaveného tanku. Před dalším postupem je v tuto chvíli zapotřebí eliminovat hrozbu strážného u světlometu. Opatrně jej tedy sejmeme. Důležité je se zaměřit přímo na strážného, střelbou na světlomet by jsme akorát upoutali jeho pozornost a stali se snadnou kořistí pro jeho kulomet. Pokud by měl někdo potíž za oslnivou září reflektoru strážného najít, tak se stačí zaměřit na prostor vlevo od reflektoru. Nyní je možné bezpečně dojít k přeparkovanému tanku a vyšperkovat jeho záď slušivou výbušninou.

Z tohoto nádvoří se nadále dostaneme vraty do skladiště munice. A jelikož zničení zásob střeliva je na našem diverzním seznamu, tak na bedně v pravém rohu skladiště zanecháme jedno výbušné překvapení. Tím se pomalu dostáváme do finále tohoto dobrodružství. Dveře proti nastražené výbušnině nás dovedou na nádvoří k dalšímu tanku. Jak již máme natrénováno, připneme na jeho záď výbušninu. V zorném poli máme i posledního Tygra pod jeřábem s odmontovanou věží. Než se k němu vydáme, tak je nutné se opětovně nejprve postarat o stráže na věžích se světlomety. Poté již v poklidu připevníme poslední výbušninu, čímž aktivujeme patnáctivteřinový odpočet. Bez nějakého většího překvapení po jeho uplynutí následuje několik explozí. Ty upoutávají pozornost zdejší posádky, takže je potřeba počítat s příchodem vojáků od skladiště munice i z kancelářské budovy, kam po jejich odražení zamíříme. Touto budovou projdeme na dvorek, kam zanedlouho vtrhne major s džípem.