Land of the Dead: Road to Fiddler’s Green – Police station gameplayPrvotní nahlédnutí za dveře policejní stanice nevěstí nic dobrého. Přivítat nás přicházejí nemrtví. Tak takhle jsme si hledání pomoci příliš nepředstavovali. No, vyrazíme alespoň prozkoumat stanici, zda nenajdeme něco užitečného. Za nedlouho se dostáváme do zbrojnice. K naší smůle jsou však všechny zbraně zamčené. Jedinou výjimku tvoří položený Glock. Ač ho již ve svém arzenálu máme, tak jej sebereme, což zapříčiní vyvolání poplachu. Ten přiláká pozornost chodce, který se k nám probourá zdí z vedlejší střelnice. V té si konečně přijdeme na své a pobereme do zásob kvantum munice. A jelikož jí zde je více, než dokážeme unést, nic nám nebrání si trochu zastřílet na příchozí nemrtvé. Ale není to podmínkou, záleží na každém, co upřednostní.

Když se dostatečně vyřádíme, můžeme vyrazit k dalšímu průzkumu. Chodbou přejdeme ke kancelářím detektivů. Logicky tak narazíme na spoustu stolů a pořadačů, v nichž se dají najít užitečné věci. Snadno tak doplníme veškerou munici, jíž jsme při postupu vystříleli do zombie. Po projití tohoto komplexu se dostáváme ke schodišti do sklepení. Ze společenské místnosti zamíříme do dveří s panáčkem. Ty nás dovedou do šaten policistů, přes něž projdeme k výslechovým místnostem. Od nich je to jen kousek k zadržovacím celám.

K nim nás přímo navádí zvonící telefon, na jehož druhém konci si však vyslechneme jen mrtvolné chrčení. Přesto se všechna ta námaha vyplatila. V jedné z cel je zadržen člověk, jenž by nám mohl pomoci. Je tedy zapotřebí najít klíč od ovládání cel. Za tímto účelem se je zapotřebí vrátit zpět do patra a najít kancelář číslo 103. V té na stole šéfa najdeme potřebný klíč, s nímž opětovně zamíříme k bloku cel. Právě jsme získali přítele na život a na smrt. A to doslovně.