Land of the Dead: Road to Fiddler’s Green – Labyrinth gameplayPeripetie v zatuchlých stokách pokračují. Kanál nás dovedl k dalšímu uzlu, jenž je uzavřen poklopy. Dojdeme tedy k ovládacímu pultu a otevřeme si je. Otřesy otevírajících poklopů přivádí k životu hned několik nemrtvých. Ti dopadají či se zvedají z vody, takže máme o zábavu postaráno, než budeme moci pokračovat. Ale ani v navazujících tunelech se nebudeme nudit. S povděkem tak využijeme povalující granáty, abychom pošetřili tolik vzácnou munici.

Postup tunelem nás dovede k dalšímu uzlu. U něj již z dálky vidíme, že další průlez do kanálu je příliš vysoko. Zamíříme tedy do řídící místnost po pravé straně, abychom toto místo zaplavili vodou. Při té příležitosti samozřejmě nezapomeneme doplnit zásoby. Nyní nás čeká potopení se do zaplavených tunelů. Jelikož na rozcestích jsou celkem dobře patrné mříže v zavřených úsecích, tak naštěstí nejde ani zabloudit. U prvního rozcestí bez váhání zamíříme vzhůru se nejprve nadechnout a když už jsme si dali tu práci vyplavat nahoru, tak také budeme pokračovat tunelem těsně pod hladinou vody. Ten nás již dovede na pevnou zem.

Důvod k radosti to však není. Tunelem otřásají výbuchy, není tedy moudré se příliš dlouho zdržovat. Postaráme se o mrtváka před námi a bez skrupulí hodíme granát k mříží, za níž se tlačí několik zombie. Sice k explozi, co mříž rozmetá, onen granát nepotřebujeme, ale není nad to zredukovat potencionální nebezpečí zavčasu. Pak již za symfonie výbuchů dojdeme k polozaplavenému kanálu, na jehož konci proplaveme chodbou k žebříku na povrch.