Call of Duty: United Offensive – Trenches gameplayYuri Petrenko právě přijíždí doprostřed největší tankové bitvy o Kurský oblouk. Společně s dalšími vyděšenými rekruty vysedneme z vagónu a vydáme se k přistaveným náklaďákům. Poté, co nasedneme do toho po pravé straně, jsme převáženi k zákopům první linie. Cestou můžeme pozorovat masivní přesun obrněné techniky, na níž neúnavně útočí německé letectvo. Za doprovodu dopadajících projektilů dělostřelectva se dostáváme k místu určení. Po vysednutí zamíříme do bunkru, kde dostaneme nějaké to střelivo a jsme odesláni do zákopů. I na ty dopadá silná dělostřelecká palba, ovšem bát by jsme se měli spíše toho, co bude následovat po ní. Jakmile utichnou děla, přijde silná ofenziva. Pro její odražení není od věci popadnout raději pušku Tokarev, která je nespočetněkrát lepší, než tu, co máme k dispozici.

V okamžiku, kdy těsně před zákopem havaruje sestřelená Štuka, přichází rozkaz k přeskupení. Nepříteli se podařilo prorazit levé křídlo. Následujeme tedy seržanta Antonova sjednat pořádek. Naštěstí jde jen o několik vojáků, takže není nijak náročné se s nimi vypořádat, než nás bude zapotřebí na našem křídle. K němu během naší nepřítomnosti dorazila trojice pojízdných houfnic, které značně komplikují přísun posil. Je proto životně důležité opustit relativní bezpečí zákopů a na každou z nich připevnit výbušninu. Tunelem pod havarovanou Štukou se dostaneme doprostřed bojové vřavy. Ideální je využívat zničené tanky k přesunu i krytí před střelbou pěchotních sil. Po zničení posledního se s ostatními vrátíme za Antonovem, který pro nás má další náročný úkol. Němcům se podařilo obsadit nedalekou vesnici představující strategický bod.

Vyschlým korytem řeky se přesuneme k mlýnu, kde již čeká seržant Frolov se svou jednotkou. Konečně mu dorazili požadované posily, s nimiž může vyčistit vesnici a následně ubránit zdejší most, jehož zachování je důležité pro plynulé zásobování v naplánovaném protiútoku. Eliminujeme tedy všechny Němce, čímž se spustí odpočet do příjezdu posil. Během následujících dvou minut odrazme všechny pokusy o znovuzískání vesnice, za což jsme odměněni pohledem na přijíždějící T-34. Rudá armáda dorazila v plné síle a rozprášila zbylé agresory.