Call of Duty: United Offensive – Train Bridge gameplayPadák se nám zachytil na stromě, na němž bezmocně visíme. Ono nám ani nic jiného nezbývá, když přímo pod námi stojí tříčlenná hlídka. Než se však stihneme k něčemu rozhodnout, padnou výstřely a k naší pozici přichází oddíl SOE vedený majorem Ingramem. Ten nám slibuje spoustu dalších potíží, když vypomůžeme jeho týmu se splněním diverzní akce. To je nabídka, jenž se neodmítá. Sebereme si tedy zbraně po zlikvidované hlídce a následujeme majora. Zanedlouho narazíme na německé stanoviště, o nějž se postaráme. To nám otevírá cestu k farmě, která sehrává podstatnou úlohu v plánu útěku. Zabezpečit její okolí je tedy naprostou nutností. V přestřelce se je zapotřebí zaměřit na kulometčíka v patře domu. Je potom mnohem snadnější se postarat o muže venku a vyrazit vyčistit budovu. V tento okamžik pozorní zaznamenají kvílení brzd. Němcům dorazili posily, které o sobě dají hlasitě najevo. Ve chvíli, kdy se staráme o obránce v místnosti v patře, nás posílá k zemi ohlušující exploze. Štít domu dostal zásah bazukou, znamení, že nadešel čas se vrátit ven a pomoci odrazit útok.

Od farmy postupujeme lesem až k tunelu, za nímž narazíme na malou železniční stanici. Postaráme se o místní hlídku, čímž si otevíráme přístup k mostu. Avšak před ním nečekaně narážíme na bunkr. V přestřelce s jeho osádkou schytává zásah Van Dyke, muž nesoucí výbušniny. Převzetím jeho úlohy podminovat most pověřuje Ingram nás. Takže si dojdeme pro výbušniny ležící u Van Dykova těla a vydáme se za Ingramem k průlezu. Žebříkem slezeme do mezipatra, postaráme se o stráže a využijeme dalšího žebříku vedoucího k úpatí pilířů. K nim umístíme výbušninu, přičemž ten samý postup zopakujeme z druhé strany mezipatra, kde najdeme druhý žebřík k další dvojici pilířů. To už nás Ingram popohání, jelikož je slyšet přijíždějící vlak. Urychleně tedy doběhneme na nedaleký kopec k detonátoru. Odpovědnost za jeho aktivaci jak jinak leží na našich bedrech. Vyčkáme tedy na majorův rozkaz a stiskneme jej.

I když by jsme se nejraději výsledkem své práce kochali celou noc, tak tolik času ani zdaleka nemáme. Výbuch dozajista slyšely hlídky v celém okolí. Je tedy nasnadě se neprodleně vydat zpět k farmě. Během přesunu narážíme u železniční stanice na první hlídku. Zbavíme se jí a rychle poodběhneme kousek do lesa, kde se nachystáme k odražení první vlny pronásledovatelů. Následně pokračujeme k chatce, která poskytuje ideální místo k likvidaci další vlny pronásledovatelů. Tak teď snad už bude trochu klidu doběhnout k farmě, na níž již čeká další německá hlídka. Zde se stačí postarat jen o muže, co nám nějak výrazně brání v přesunu ke stodole. V té máme zaparkovaný náklaďák, naší jízdenku do bezpečí.