SiN: Wages of SiN – Secret druglab gameplayTi, kdož pronikli do drogové laboratoře pomocí výtahu, mají o dost jednodušší práci. Rovnou se objevujeme v místnosti s káděmi plnými jakýchsi chemikálií. Hned po projití dveří se dostáváme k rozuzlení hádanky, kde se ve starém metru vzalo tolik mutantů. Sudy SinTeku jsou jasnou odpovědí. Někomu se podařilo dostat k U4, jíž na tomto místě ve velkém vyrábí. Tomu je zapotřebí udělat přítrž. Další dveře nás dostávají do prostor skladiště. Toho hodlá využít jeden s gaunerů, jenž bere do rukou ovládání drapáku, do nějž se nás snaží chytit. A jelikož se Blade rozhodně nehodlá smířit s představou rozdrcení, pošle k ovládacímu panelu spršku střel. Nyní, když jsme se zbavili této nepříjemnosti, přeskáčeme po barelech na druhou stranu a vylezeme po žebříku k ovládání drapáku. Je-li nálada, nic nebrání si s ním taktéž trochu pohrát. Avšak pro další postup jsou důležité dveře za ním.

V okamžiku, kdy se je snažíme otevřít nás vymrští z velínu zpět do skladiště ozbrojený mutant. S tím si musíme nejprve poradit, než se vyraženými dveřmi dostaneme ke schodům do patra budovy. Pro inspiraci zde na stolku vpravo najdeme položenou minci a trochu toho lechtivého čtení. Na listování si časopisem však není čas, musíme zamířit vyčistit patro a následně v laboratoři promluvit s vědcem. Ten nám vypráví svůj životní příběh. Po pádu SinTeku byl přinucen mužem jménem Manero pokračovat v práci na U4. Důvod, proč tak usilovně nadále tuto zrádnou drogu vyrábí, je jeho dcera, jíž Manero drží jako rukojmí. Pro Blada tak vystává další úkol, zachránit nebohé dívce život. Ještě před tím však projdeme do vedlejší laboratoře, v níž se nachází mrazák. A v něm vzorek nově vyráběné U4. Tím máme vše potřebné k dalšímu pátrání a můžeme toto místo opustit.

Dveře naproti laboratoři se vzorkem nás dovedou do místnosti nad expedicí. Zde si v počítači můžeme prohlédnout nějakou tu komunikaci, s níž se dozvíme, že Manero byl nějakým způsobem napojen na Elexis Sinclairovou. Další důležitá informace, tak teď jen v počítači najed do hlavní složky (Main) a otevřít si jedny vrata. Je naprosto jedno, která to budou, podstatné je se jimi dostat na ulici, kde již čeká odvoz z HardCorpu.