Land of the Dead: Road to Fiddler’s Green – Deliverance gameplayDopravní prostředek máme sice zajištěný, ovšem nyní si je zapotřebí ještě zpřístupnit cestu na moře. K otevření potřebné brány se musíme ještě dostat do řídící věže. Není proto důvod na cokoliv čekat a vydáme se k poslednímu dobrodružství v tomto městě. Vrátíme se po molu mezi přístavní budovy, načež se ze dveří po levé ruce probourá jeden nemrtvý. Jasně nás směřuje do této budovy. Kolem zaparkovaných člunů dojdeme ke kovovému můstku. Je sice pobořený, ale ke schodům do patra nás bezpečně dovede.

V patře jsou uskladněný sudy s výbušným obsahem, na což je zapotřebí pamatovat při likvidování zdejších nájemníků. Na jednu stranu jich lze využít k efektivnější likvidaci. Na tu druhou si to žádá obezřetnost, abychom do některého nestřelili, když jsme příliš blízko. Přes toto skladiště výbušnin se dostaneme ke schodům na střechu budovy. Ta je propojená můstkem s protějším stavením. Logicky tedy přejdeme, postaráme se o dvojici chodců mířící k nám z vyvýšené plošiny. Na tu si můžeme zajít pro nějakou tu munici, ale není to podmínkou. Pro náš postup jsou klíčové dveře do budovy proti můstku. Ty nás přes menší místnost s parovody dovádějí do místnosti se schodištěm do věže. K naší smůle jsou dveře ke schodišti uzavřené a je zapotřebí najít potřebný klíč. Ten se nachází ve stole v rohu místnosti. Krom něj zde v regálech najdeme i nějakou tu munici.

Nyní nás čeká trochu toho sportování při vyběhnutí dřevěných schodů do řídicí místnosti. V té stiskneme ovládání vrat a máme hotovo. Již se jen stačí vrátit stejnou cestou k Otisovi a zamířit nejspíše k poslednímu bezpečnému místu na zemi. Jen kdyby na nás po návratu nečekalo tvrdé vystřízlivění. Otis byl pokousán od zombie a je si plně vědom, že se do země zaslíbené nemá šanci dostat. Žádá nás tedy o akt milosrdenství. Nehodlá dopustit, aby se z něj stalo jedno s vraždících monster.